sadsad x
asdasd

Blog

YEMEKLER COLE & MASON DEĞİRMENLERİ İLE LEZZETLENİYOR

10 Aralık 2016

Yemeklerin lezzetlerini ufak dokunuşlar belirler. Tuz ve biberle tatlanan yemeklere özel değirmenler Cole & Mason kalitesiyle mutfaklardaki yerini alıyor. Cole & Mason’un Derwent model tuz ve biber değirmenleri yiyeceklere lezzet katarken şık tasarımıyla da çağdaş mutfakların en önemli aksesuarları arasında..

ÇÖL ESİNTİSİ VICTORINOX DESERT SERİSİ'NDE

10 Aralık 2016

Dünyanın en yaygın çakı markası Victorinox, kamuflajlı “Desert” serisini piyasaya sürdü. İşlevselliğiyle boyundan büyük işlere imza atan Desert, doğaya atıfta bulunan görüntüsüyle de ilgi çekiyor.

VICTORINOX ÇAKI FONKSİYONLARI

15 Kasım 2016

Dünya’nın en eski ve bir numaralı çelik üreticisi İsviçre’li Victorinox, 1884 yılında İsviçre Ordusu için en iyi çakıyı yapmak üzere küçük bir kasabada doğdu. Şimdi tüm dünyanın sevdiği; kullanışlı, paslanmaz çelikten ve hayatımızı kolaylaştıran son teknolojiye sahip fonksiyonlu ürünler yaratmaya devam ediyor.

MASAT KULLANMA KILAVUZU

10 Kasım 2016

Kullandığınız masatın en az bileylediğiniz bıçak uzunluğunda olması gerekmektedir. Örneğin; eğer 25 cm uzunluğunda bir şef bıçağı bileyliyorsanız, masat en az 25 cm uzunluğunda olmalıdır.

Masatı kullandıktan sonra bıçağı durulayın ve kuru bir bez ile kurulayın ki üzerinde kalabilecek metal kalıntılar çalışacağınız yemeklere geçmesin.

Bileyleme aparatınızı mutfakta kolay ulaşabileceğiniz bir yerde muhafaza edin. Keskin bıçakla çok rahat bir şekilde doğramaya alıştığınız ve farkı anladığınız zaman bıçağınızı onsuz kullanamayacaksınız.

VICTORINOX FONKSİYONEL ÇAKI İÇİN BAKIM TAVSİYELERİ

10 Kasım 2016

FONKSİYONEL ÇAKI İÇİN BAKIM TAVSİYELERİ

Bir çok el aleti ve fonksiyonları ; farklı  amaçlarla kullanımları  için hassas ayarlanmış özellikleri ihtiva eden ,yüksek kalitede çelikten imal edilmiştir. Çelik , kullanılacağı yere ,istenen sertliğe ve göstermesi gerekli optimum korozyon direncine bağlı olarak  su verilmiş, tavlanmış ve parlatılmıştır.

DÜRBÜN ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

03 Kasım 2016

Dürbün Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Dürbünlerin üzerinde genelde 16x32, 10x50, 20-100x70 gibi bilgi verici rakamlar yer almaktadır.
"X" in sol kısmında yazan rakamlar kaç kat büyütme yapıldığını yazmaktadır. 10x50 dürbünde 10 kat büyütme yapılmaktadır. 20-100x70 dürbün zoom özelliklidir. O dürbünde 20 ile 100 kat arasında büyütme yapılmaktadır.
"X" in sağ kısmında yazan rakamlar dürbündeki ön merceğinin çapını belirtmektedir. 10x50 dürbünde 50mm çapında ön mercek bulunmaktadır.

Vıctorınox Çakılar Nasıl Bilenmeli?

03 Kasım 2016

Birçok el aleti ve fonksiyonları; farklı amaçlarla kullanımları için hassas ayarlanmış özellikleri ihtiva eden, yüksek kalitede çelikten imal edilmiştir. Çelik, kullanılacağı yere, istenen sertliğe ve göstermesi gerekli optimum korozyon direncine bağlı olarak su verilmiş, tavlanmış ve parlatılmıştır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.