sadsad x
asdasd
ÇÖL ESİNTİSİ VICTORINOX DESERT SERİSİ'NDE

ÇÖL ESİNTİSİ VICTORINOX DESERT SERİSİ'NDE

10 Aralık 2016

Dünyanın en yaygın çakı markası Victorinox, kamuflajlı “Desert” serisini piyasaya sürdü. İşlevselliğiyle boyundan büyük işlere imza atan Desert, doğaya atıfta bulunan görüntüsüyle de ilgi çekiyor.

Dünyanın bir numaralı çakı ve bıçak markası Victorinox, çakı koleksiyonuna “Desert” serisini de ekledi. Yüzyıllardır insanlar tarafından çeşitli amaçlarla kullanılan çakıda yeni ufuklar açan Victorinox, yeni serisiyle işlevselliğinin yanı sıra tarihine de atıfta bulunuyor. Zira, 1884 yılında kurulan Victorinox’un ilk yıllarında İsviçre Ordusu için üretimde bulunuyordu. Türk kültüründe de önemli bir yeri olan çakı için her daim yenilikçi bir anlayışla ürünlerini geliştiren Victorinox’un “Desert” modeli, avcı ve izci motiflerine sahip.

Bej ve kahverengi renkleriyle kamuflajlı görünümüne sahip olan yeni seri, doğanın ve çöllerin en sert atmosferini işlevsel bir cep bıçağıyla yanında taşımak isteyenlere hitap ediyor. Desert serisinin yeni baskılı kamuflaj serisi, üç ayrı alternatifle kullanıcılara sunuluyor.

58 milimetrelik “küçük”, 91 milimetrelik “orta”, 111 milimetrelik “büyük” boyutlarda piyasaya sunulan Desert serisi, çok yönlü kullanımının yanı sıra hafif ve kompakt.

Ürünleri Mall of İstanbul ve Bursa Korupark AVM deki mağazalarımızda inceleyebilir, sitemizden sipariş verebilirsiniz.

Victorinox 0.6223.941 Classic SD Çakı

Victorinox 1.3713.941 Huntsman Desert Çakı

Victorinox 0.8461.MWC941 Trailmaster Grip Desert Çakı

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.