sadsad x
asdasd
YEMEKLER COLE & MASON DEĞİRMENLERİ İLE LEZZETLENİYOR

YEMEKLER COLE & MASON DEĞİRMENLERİ İLE LEZZETLENİYOR

10 Aralık 2016

Yemeklerin lezzetlerini ufak dokunuşlar belirler. Tuz ve biberle tatlanan yemeklere özel değirmenler Cole & Mason kalitesiyle mutfaklardaki yerini alıyor. Cole & Mason’un Derwent model tuz ve biber değirmenleri yiyeceklere lezzet katarken şık tasarımıyla da çağdaş mutfakların en önemli aksesuarları arasında..

Cole & Mason değirmenleri, tadı damağınızda kalacak yiyecekler için uygun tuz ve biber öğütme imkânı sunuyor. Paslanmaz çelik ve akrilik gövdesi ile tasarımında zarif bir profil çizen tuz değirmeni, üç hassas öğütme seviyesine sahip. Salatalar için iri öğütme, çorba ve soslar için daha ince öğütme seviyesi bulunan tuz değirmenleri yemeklerdeki ideal tuz oranını yakalamanıza yardımcı oluyor. Elmas keskin bir seramik mekanizması bulunan Derwent tuz değirmeni, dayanıklı akrilik ve paslanmaz gövde ile sağlamlığını kanıtlıyor. Şeffaf gövde sayesinde tuz seviyesini göreceğiniz değirmen ömür boyu garantili hassas öğütme mekanizmasıyla da iddialı.

Cole & Mason’un en çok bilinen ve sevilen değirmenlerinden Derwent serisindeki biber değirmeni ise tuz değirmeninden farklı olarak altı farklı hassas öğütme ayarıyla kullanılabiliyor. Biftekler, pizzalar, çorba ve soslar için ayrı öğütme seviyesi olan biber değirmeni, biber için özel olarak tasarlanmış sertleştirilmiş karbon çeliği mekanizmasına sahip. Şeffaf gövdesi ile biber seviyesini de kolaylıkla takip edebileceğiniz biber değirmenin hassas öğütme mekanizması da tuz değirmeni gibi ömür boyu garanti sunuyor.  

Çağdaş mutfakların aranılan aksesuarları arasında bulunan ömürlük Cole & Mason değirmenlerini Mall of İstanbul ve Bursa Korupark AVM deki mağazalarımızda inceleyebilir, sitemizden sipariş verebilirsiniz.

Cole & Mason H59401G Derwent 190mm Biber Değirmeni

Cole & Mason H59402G Derwent 190mm Tuz Değirmeni

Cole & Mason H59408G Derwent 190mm Tuz&Biber Değirmen Seti

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.